O blogu

Pomysł na własną stronę-blog kiełkował mi w głowie od dłuższego czasu. Podróżuję, wydaje mi się, niemało, zarówno po Polsce, jak i za granicę, za każdym razem przywożąc setki zdjęć, wspomnień, ciekawostek i innych informacji. Zdjęcia publikowałem (i publikuję) na różnych forach, jednak ciągle brakowało mi miejsca, które by było tylko dla mnie, wszak coś w końcu trzeba z tymi zdjęciami i historiami zrobić 😉

Co tutaj znajdziecie…? …na pewno relacje, opisy, wspomnienia, ale także i wiele informacji praktycznych dotyczących odwiedzanych miejsc, informacji które mogą się Wam przydać podczas swoich podróży i nie tylko. Przyznajcie się, kto z Was planując swoją wyprawę nie szukał informacji na różnych blogach czy innych stronkach? Sam zresztą planując własne wyjazdy bardzo często korzystam z rożnych rad i opisów z innych podróżniczych blogów. Tego akurat nigdy za wiele 😉 No i co najważniejsze, nie zabraknie oczywiście zdjęć, które będą najważniejszym elementem tej strony (a przynajmniej chciałbym żeby tak się stało, zobaczymy co z tego wyjdzie).

Z powodu dużej (zbyt dużej) ilości wszelkich materiałów na dyskach postanowiłem, że znajdą się tutaj wpisy dotyczące podróży bieżących i tych odbytych wcześniej, jednak nie starszych niż trzy lata, tak by wszelkie opisy i zdjęcia były jak najbardziej aktualne. Postaram się przeplatać relacje nowsze z tymi ciut starszymi i odwrotnie.